1. Druga niedziela Adwentu jest dniem solidarności z Kościołem na Wschodzie. Szczególnie pamiętajmy w modlitwie o pokój dla Ukrainy.

2. Jutro obchodzimy uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP porządek Mszy św. jak dni powszednie oraz zapraszamy na roraty w każdy dzień  o godz. 6.00 rano.

3. Dzieci idące do I Komunii Świętej wraz z ich rodzicami zapraszamy na jutrzejszą (poniedziałkową) Mszę św. o godz. 18.00. Będziemy się modlić za nasze przygotowania do tego sakramentu. Po Mszy dzieciom zostaną wręczone medaliki, które staną się dla nich znakiem obecności w ich życiu Pana Jezusa wraz z Jego matką Maryją.

4. W sobotę 13 grudnia o godz. 17.00 nabożeństwo fatimskie, na które serdecznie zapraszamy; natomiast od godz. 16.30 okazja do spowiedzi.

5. Dzisiaj grupa charytatywna będzie kwestować na biednych z naszej parafii. Pragniemy wesprzeć na Święta ubogie osoby i rodziny. Dziękujemy za okazane wsparcie.

6. W zakrystii można nabywać opłatki.

7. W sobotę 13 grudnia prawnik będzie udziela porad  w godz. od 11.00 do 13.00 w naszej bibliotece.

8. W następną niedzielę rozpoczynam nasze adwentowe rekolekcje. Wygłosi je o. Andrzej Konopka przeor naszego klasztoru w Gidlach. Nauki rekolekcje na wszystkich Mszach Św. w niedziele a w dni powszednie na mszach Św. o godz.  6.00 8.00 i 18.00

9. „1 Jarosławska Drużyna Harcerzy „Pościg” im. Jana III Sobieskiego” organizuje nabór. Chętnych chłopców w wieku 11 do 14 lat zapraszamy na zbiórkę, która odbędzie się w piątek 12.12 o godzinie 17:00. Prosimy o przybycie pod główną bramę klasztoru Ojców Dominikanów.

10. Od najbliższego tygodnia w naszej parafii wprowadzamy dyżur duszpasterski. Ojcowie będą w dostępni w godzinach podanych na ogłoszeniu na furcie i na naszej stronie internetowej.