Spowiedź
Sakrament spowiedzi sprawowany jest w bazylice:
– w niedzielę 15 minut przed mszą św.
– w tygodniu rano podczas mszy św. oraz w godz. 17.00 – 18.00
Print
| niedziela | poniedziałek | wtorek | środa | czwartek | piątek | sobota | SORT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10 | 26.10 | 27.10 | 28.10 | 29.10 | 30.10 | 31.10 | ||
Dominik Sala OP
![]() | 7:45 | 17:00-18:00 I | 7:00 | |||||
Jakub Markocki OP
![]() | 8:00 | 8:00 | 18:00 II | 18:00 I | ||||
Jan Nowacki OP
![]() | 18:00 I | 18:00 I | 17:00-18:00 I | 7:00 | 8:00 | 17:00-18:00 I | ||
Dominik Zelek OP
![]() | 6:30 | 17:00-18:00 I | 18:00 II | 18:00 II | ||||
Marek Grzelczak OP
![]() | 6:15 | |||||||
Jacek Górski OP
![]() | 17:45 | 8:00 | 6:30 | 7:00 | ||||
Mirosław Wylęgała OP
![]() | 12:15 | 7:00 | 17:00-18:00 I | 18:00 I | 6:30 | |||
Tomasz Martynelis OP
![]() | 9:15 | 18:00 I | ||||||
Krzysztof Frąckiewicz OP
![]() | 19:00 | 18:00 I | ||||||
Kamil Deryło OP
![]() | 13:45 | 6:30 | 7:00 | 8:00 | 8:00 | |||
Szymon Leszczyński OP
![]() | 10:45 | 7:00 | 6:30 | 7:00 | 17:00-18:00 I | 6:30 |
niedziela25.10
-
Dominik Sala OP
7:45
-
Marek Grzelczak OP
6:15
-
Jacek Górski OP
17:45
-
Mirosław Wylęgała OP
12:15
-
Tomasz Martynelis OP
9:15
-
Krzysztof Frąckiewicz OP
19:00
-
Kamil Deryło OP
13:45
-
Szymon Leszczyński OP
10:45
poniedziałek26.10
-
Dominik Sala OP
17:00-18:00 I
-
Jakub Markocki OP
8:00
-
Jan Nowacki OP
18:00 I
-
Mirosław Wylęgała OP
7:00
-
Kamil Deryło OP
6:30
-
Szymon Leszczyński OP
7:00
wtorek27.10
-
Jan Nowacki OP
18:00 I
-
Jacek Górski OP
8:00
-
Mirosław Wylęgała OP
17:00-18:00 I
-
Kamil Deryło OP
7:00
-
Szymon Leszczyński OP
6:30
środa28.10
-
Jakub Markocki OP
8:00
-
Jan Nowacki OP
17:00-18:00 I
-
Dominik Zelek OP
6:30
-
Mirosław Wylęgała OP
18:00 I
-
Szymon Leszczyński OP
7:00
czwartek29.10
-
Jakub Markocki OP
18:00 II
-
Jan Nowacki OP
7:00
-
Dominik Zelek OP
17:00-18:00 I
-
Mirosław Wylęgała OP
6:30
-
Krzysztof Frąckiewicz OP
18:00 I
-
Kamil Deryło OP
8:00
piątek30.10
-
Dominik Sala OP
7:00
-
Jakub Markocki OP
18:00 I
-
Jan Nowacki OP
8:00
-
Dominik Zelek OP
18:00 II
-
Jacek Górski OP
6:30
-
Szymon Leszczyński OP
17:00-18:00 I
sobota31.10
-
Jan Nowacki OP
17:00-18:00 I
-
Dominik Zelek OP
18:00 II
-
Jacek Górski OP
7:00
-
Tomasz Martynelis OP
18:00 I
-
Kamil Deryło OP
8:00
-
Szymon Leszczyński OP
6:30