Spowiedź
Sakrament spowiedzi sprawowany jest w bazylice:
– w niedzielę 15 minut przed mszą św.
– w tygodniu rano podczas mszy św. oraz w godz. 17.00 – 18.00
Print
| niedziela | poniedziałek | wtorek | środa | czwartek | piątek | sobota | SORT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10 | 12.10 | 13.10 | 14.10 | 15.10 | 16.10 | 17.10 | ||
Dominik Sala OP
![]() | 9:15 | 18:00 II | ||||||
Jakub Markocki OP
![]() | 16:30-17:30 I | 17:00-17:50 I | 17:00-18:00 I | 17:00-18:00 I | 18:00 I | 17:00-18:00 I | ||
Jan Nowacki OP
![]() | 7:45 | 17:00-18:00 I | 10:45 I | 8:00 | 6:30 | 6:30 | ||
Dominik Zelek OP
![]() | 10.45, 19:00 | 17:00-18:00 II | 7:00 | 8:00 | 8:00 I | |||
Marek Grzelczak OP
![]() | 7:00 | 6:30 | 18:00 II | |||||
Jacek Górski OP
![]() | 11:00, 19:15 | 18:00 I | 8:00 I | 8:00 I | 7:00 | 18:00 I | ||
Mirosław Wylęgała OP
![]() | 9:30 | 8:00 | 10:45 II | 18:00 II | 8:45 I | |||
Tomasz Martynelis OP
![]() | 8:00 | 6:30 | ||||||
Krzysztof Frąckiewicz OP
![]() | 6.15, 17.30 I | 18:00 I | 18:00 I | 18:00 I | 7:00 | |||
Kamil Deryło OP
![]() | 8:45 II | |||||||
Szymon Leszczyński OP
![]() | 12.15, 17.30 II | 11:00 | 10:45 K | 6:30 | 17:00-18:00 I | 8:45 K |
niedziela11.10
-
Dominik Sala OP
9:15
-
Jakub Markocki OP
16:30-17:30 I
-
Jan Nowacki OP
7:45
-
Dominik Zelek OP
10.45, 19:00
-
Jacek Górski OP
11:00, 19:15
-
Mirosław Wylęgała OP
9:30
-
Tomasz Martynelis OP
8:00
-
Krzysztof Frąckiewicz OP
6.15, 17.30 I
-
Szymon Leszczyński OP
12.15, 17.30 II
poniedziałek12.10
-
Jan Nowacki OP
17:00-18:00 I
-
Jacek Górski OP
18:00 I
-
Mirosław Wylęgała OP
8:00
-
Tomasz Martynelis OP
6:30
-
Szymon Leszczyński OP
11:00
wtorek13.10
-
Dominik Sala OP
18:00 II
-
Jakub Markocki OP
17:00-17:50 I
-
Jan Nowacki OP
10:45 I
-
Dominik Zelek OP
17:00-18:00 II
-
Jacek Górski OP
8:00 I
-
Mirosław Wylęgała OP
10:45 II
-
Krzysztof Frąckiewicz OP
18:00 I
-
Szymon Leszczyński OP
10:45 K
środa14.10
-
Jakub Markocki OP
17:00-18:00 I
-
Marek Grzelczak OP
7:00
-
Jacek Górski OP
8:00 I
-
Krzysztof Frąckiewicz OP
18:00 I
-
Szymon Leszczyński OP
6:30
czwartek15.10
-
Jakub Markocki OP
17:00-18:00 I
-
Jan Nowacki OP
8:00
-
Dominik Zelek OP
7:00
-
Marek Grzelczak OP
6:30
-
Krzysztof Frąckiewicz OP
18:00 I
piątek16.10
-
Jakub Markocki OP
18:00 I
-
Jan Nowacki OP
6:30
-
Dominik Zelek OP
8:00
-
Jacek Górski OP
7:00
-
Mirosław Wylęgała OP
18:00 II
-
Szymon Leszczyński OP
17:00-18:00 I
sobota17.10
-
Jakub Markocki OP
17:00-18:00 I
-
Jan Nowacki OP
6:30
-
Dominik Zelek OP
8:00 I
-
Marek Grzelczak OP
18:00 II
-
Jacek Górski OP
18:00 I
-
Mirosław Wylęgała OP
8:45 I
-
Krzysztof Frąckiewicz OP
7:00
-
Kamil Deryło OP
8:45 II
-
Szymon Leszczyński OP
8:45 K