1. Zapraszamy do świętowania oktawy Narodzenia Pańskiego. W drugi dzień świąt w święto św. Szczepana męczennika msze św. według porządku niedzielnego.

2. We wtorek 27 grudnia przypada święto św. Jana Ewangelisty, w tym dniu na wieczornej Mszy św. odbędzie się poświęcenie wina. W środę 28 grudnia święto św. Młodzianków, męczenników, a w piątek 30 grudnia święto św. Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa.

3. W sobotę 31 grudnia ostatni dzień roku kalendarzowego. Zapraszamy na uroczyste nabożeństwo dziękczynno-błagalne o godz. 17.00. Za publiczne odmówienie hymnu „Ciebie Boga wysławiamy” w tym dniu można uzyskać odpust zupełny.

4. W przyszłą niedzielę pierwszy dzień Nowego Roku i uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. według porządku niedzielnego.

5. Od 2 stycznia rozpoczniemy w naszej parafii wizytę duszpasterską „Kolędę”. Plan kolędy zostanie zamieszczony na stronie internetowej oraz tablicy ogłoszeń. Od poniedziałku do piątku wizytę duszpasterską będziemy rozpoczynać o godz. 15.30, w soboty o godz. 15.00. W przeddzień kolędę będą zapowiadać ministranci.

Życzenia:

Niech ten wyjątkowy czas, gdy Syn Boży przyszedł na ziemię – Słowo Ciałem się stało, aby objawić światu dar Bożej Miłości, napełni Wasze serca radością, ufnością i pokojem. W imieniu naszej wspólnoty składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia błogosławionych świąt.