1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 14.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.

2. W tym roku doroczne spotkanie Róż Żywego Różańca odbędzie się w sobotę 1 października w Parafii św. Marcina w Przysietnicy. W programie między innymi o godz. 10.40 katecheza, a o godz. 11.30 uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Ks. Abp. Adama Szala.

3. Zapisy dla uczniów klas szóstych z terenu naszej parafii, którzy rozpoczną trzyletni cykl przygotowania do sakramentu bierzmowania odbywają się w czwartek od godz. 19.00 do 20.00 w kancelarii parafialnej oraz w niedzielę po Mszy św. o godz. 14.00. Zapisy tylko do końca września.

4. Osoby przygotowujące się do sakramentu małżeństwa zapraszamy na katechezy przedmałżeńskie. Szczegółowe informacje oraz zapisy na stronie internetowej klasztoru.

5. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich zaprasza na jednodniową pielgrzymkę małżeństw i rodzin do Częstochowy w dniu 25 września. Koszt 190 zł. Pozostało już tylko kilka wolnych miejsc. Szczegóły wyjazdu na tablicy ogłoszeń.

6. W tym tygodniu do naszej wspólnoty klasztornej dołączy na pewien czas o. Marek Krysztopik OP, którego serdecznie witamy i życzymy błogosławieństwa Bożego w posłudze duszpasterskiej.

7. Burmistrza Miasta Jarosławia zachęca do głosowania na projekty zgłoszone do Jarosławskiego Budżetu Obywatelskiego na 2023 rok. Głosować można do 6 października przez wypełnienie karty i włożenie jej do urny lub wysyłając wypełnioną kartę pocztą do urzędu miasta jak również przez internet za pomocą aplikacji ze smartfonu, tableta, laptopa czy komputera stacjonarnego. Szczegóły znajdują się na stronie i facebooku Urzędu Miasta Jarosławia. Osoby, które chcą poprzeć projekt postawienia Figury św. Michała Archanioła przy Rynku w historycznym miejscu nieistniejącego już kościoła Wszystkich Świętych mogą oddać głos u wolontariuszy przed kościołem.

8. W tym tygodniu odszedł do wieczności śp. Marian Jeżowski. Polecajmy go Miłosierdziu Bożemu. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.

9. W nadchodzącym tygodniu życzymy wszystkim błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej