1. Od poniedziałku do piątku nasza wspólnota klasztorna będzie uczestniczyć    w corocznych rekolekcjach. W związku z rekolekcyjnym skupieniem kancelaria parafialna będzie zamknięta. Polecamy się waszej modlitwie.

2. W najbliższy piątek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 21:00. Od godz. 20:00 modlitwę uwielbienia będzie animować wspólnota Sychem.

3. W tym tygodniu w liturgii przypada wspomnienie: w poniedziałek św. Alberta Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła, w środę św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy, w czwartek św. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy; w sobotę św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera.

4. Za tydzień niedziela Chrystusa Króla, ostatnia niedziela roku liturgicznego. W tym dniu w kościołach będą zbierane ofiary do puszek na pomoc migrantom i chrześcijanom prześladowanym w Libanie.

5. Spotkanie rodziców, których dzieci przygotowują się w naszej parafii do Pierwszej Komunii św. odbędzie się w przyszły wtorek, 23 listopada o godz. 19.00 w kościele.

6. Jarosławskie Opactwo i Wspólnota Matki Miłosierdzia zapraszają na rekolekcje: „Rozpal wiarę”, które odbędą się od 21 do 23 listopada w kościele św. Mikołaja. W niedzielę na wszystkich mszach św., w poniedziałek i wtorek od godz. 17:30. Ponadto w niedzielę w niedzielę od godz. 18:00 „Wieczór chwały”, a w następne dni modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie wewnętrzne oraz modlitwa o wylanie Ducha Świętego. Całość prowadzi Jezuita o. Jacek Olczyk ze wspólnotą modlitewną z Łodzi.

7. W tym tygodniu odeszła do wieczności: śp. Krystyna Bąk. Polecajmy ją Miłosierdziu Bożemu.

8. W nadchodzącym tygodniu życzymy wszystkim błogosławieństwa Bożego i wstawiennictwa Matki Bożej.