1. Spotkanie rodziców, których dzieci przygotowują się w naszej parafii do Pierwszej Komunii św. odbędzie się we wtorek 19 października o godz. 19.00 w kościele.

2. W kościele wyłożone są kartki wypominkowe na imiona zmarłych za których będziemy modlić się na różańcu przez cały listopad oraz na Mszach św. Rocznych w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godz. 18.00. Pierwsze Msze św. „Roczne” zostaną odprawione w Dzień Zaduszny 2 listopada o godz. 9.30 i 18.00.

3. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich działające w naszej parafii organizuje jednodniową pielgrzymkę autokarową do Leżajska w sobotę 23 października. Pielgrzymka przeznaczona jest dla osób, które straciły kogoś bliskiego. Koszt pielgrzymki 50 zł (obejmuje: ubezpieczenie, autokar i obiad). Wyjazd w sobotę 23 października o godz. 7.00 z parkingu przed klasztorem. Bliższe informacje i zapisy prowadzone są w zakrystii do 19 października.

4. W tym tygodniu w liturgii przypada: w poniedziałek święto św. Łukasza, Ewangelisty, w środę wspomnienie św. Jana Kantego, prezbitera a w piątek św. Jana Pawła II, papieża.

5. W tym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Adam Witek i Marian Zbierak. Polećmy ich miłosierdziu Bożemu: Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci

6. W nadchodzącym tygodniu życzymy wszystkim błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej.