1. Spotkanie rodziców, których dzieci będą przygotowywać się w naszej parafii do Pierwszej Komunii św. odbędzie się w wtorek 21 września o godz. 19.00 w kościele.

2. W kancelarii parafialnej prowadzone są zapisy dla uczniów klas szóstych z terenu naszej parafii, którzy rozpoczną trzyletni cykl przygotowania do sakramentu bierzmowania.

3. W tym roku doroczne spotkanie Róż Żywego Różańca połączone będzie z diecezjalnym dziękczynieniem za beatyfikację Prymasa Wyszyńskiego i siostry Czackiej, a odbędzie się w sobotę 25 września w Sanktuarium Matki Bożej w Jodłówce. Zapisy przyjmuje o. Jan.

4. Dzieci od pierwszej klasy szkoły podstawowej zachęcamy do powstającej na nowo Scholi dziecięcej, śpiewającej w niedziele na Mszy św. o godz. 11.00. Zapisy przyjmuje mailowo o. Paweł. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w sobotę, 25 września o godz. 9.00 w sali parafialnej.

5. Małżeństwa, również niesakramentalne pragnące pogłębić swoją miłość małżeńską lub przeżywające kryzys zapraszamy na „Weekend Małżeński”. Rekolekcje odbędą się w dniach 1-3 października w Budach Głogowskich k/Rzeszowa. Szczegóły na stronie internetowej oraz u o. Pawła.

6. Osoby przygotowujące się do małżeństwa zapraszamy na katechezy przedmałżeńskie i przedślubne. Szczegółowe informacje oraz zapisy na stronie internetowej klasztoru. Spotkania rozpoczną się na początku października.

7. Ogłoszenie Burmistrza Miasta Jarosławia: 10 września ruszyło głosowanie Jarosławskiego Budżetu Obywatelskiego na 2022 rok. Burmistrz miasta zachęca do skorzystania z aplikacji ułatwiającej oddanie głosu. Aplikacja jest prosta, intuicyjna, można głosować ze smartfona, tabletu, laptopa czy komputera stacjonarnego. Szczegóły znajdują się na facebooku Urzędu Miasta Jarosławia.

8. W jarosławskim kinie Ikar do 29 września będzie trwać projekcja filmu: „Wyszyński – miłość czy przebaczenie”. Szczegóły na plakatach.

9. W nadchodzącym tygodniu życzymy wszystkim błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej.