1. Od poniedziałku do piątku nasza wspólnota klasztorna będzie uczestniczyć w corocznych rekolekcjach. W związku z rekolekcyjnym skupieniem kancelaria parafialna będzie zamknięta.

2. Spotkanie dla rodziców, których dzieci przygotowują się do I Komunii św. odbędzie się we wtorek o godz. 19.00 w kościele.

3. Tematem środowej katechezy dla dorosłych będzie: Powołanie do szczęścia. Na spotkanie zapraszamy po wieczornej mszy św. do atrium klasztoru.

4. W piątek przypada wspomnienie św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej. Za jej wstawiennictwem będziemy modlić się na Mszy św. o godz. 18.00 w intencji organistów, orkiestry i scholi.

5. Za tydzień niedziela Chrystusa Króla, ostatnia niedziela roku liturgicznego. Podczas Mszy św. o godz. 11.00 będziemy się modlić za ministrantów, a najmłodsi z nich złożą przyrzeczenia ministranckie.

6. W dniach od 25 – 27 listopada będziemy przeżywać w naszej parafii nawiedzenie Figury św. Michała Archanioła z groty objawień na Górze Gargano. W duchowym przygotowaniu zapraszamy na nowennę do św. Michała Archanioła, którą odprawiamy po wieczornej mszy św. z wyjątkiem niedzieli w którą zapraszamy do modlitwy po mszy św. o godz.14.00. Program nawiedzenia dostępny jest na plakatach.