1. W poniedziałek 2 września zapraszamy uczniów, rodziców i nauczycieli ze Szkoły Podstawowej Nr 4 na Mszę św. rozpoczynającą nowy rok szkolny, która zostanie odprawiona o godz. 10.00. Wieczorem o godz. 18.00 Msza św. „roczna” za zmarłych powierzonych naszej modlitwie na kartkach wypominkowych.

2. W czwartek 5 września po wieczornej Mszy św. spotkanie Rady Duszpasterskiej w bibliotece parafialnej na pierwszym piętrze.

3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy czwartek miesiąca od godz. 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W pierwszy piątek miesiąca spowiadać będziemy rano w godz. 6.30 – 8.30 oraz popołudniu w godz. 16.30 – 18.30. O godz. 17.00 Msza św. pierwszopiątkowa, a po wieczornej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00.

5. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 8.00 Msza św. z nabożeństwem ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

6. Uczestników pielgrzymki do Jodłówki informujemy, że wyruszamy w sobotę 7 września o godz. 6.15 z placu przed bazyliką. W Sanktuarium w Jodłówce o godz. 15.00 odbędzie się uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Abpa Adama Szala. Osoby wracające autobusem prosimy o zabranie ze sobą wykupionych biletów.

7. W niedzielę 8 września w święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny przypada 264 rocznica koronacji Matki Bożej Bolesnej. W naszym Sanktuarium jest to dzień Odpustu.

8. W kancelarii parafialnej prowadzone są zapisy dzieci z naszej parafii, które w tym roku szkolnym będą przygotowywać się i przystąpią do I Komunii św. oraz zapisy dla uczniów klas szóstych z terenu naszej parafii, którzy rozpoczną trzyletni cykl przygotowania do sakramentu bierzmowania.

9. Informujemy, że od września zmienią się godziny pracy kancelarii parafialnej, która będzie otwarta we wtorki, środy i czwartki od godz. 16.30 do godz. 17.30.