1. Spotkanie rodziców, których dzieci będą przygotowywać się w naszej parafii do Pierwszej Komunii św. odbędzie się we poniedziałek 17 września o godz. 19.00 w kościele.

2. Zapisy do sakramentu bierzmowania dla uczniów klas szóstych z terenu naszej parafii prowadzi o. Jacek Dębski od poniedziałku do piątku w godzinach od 19.00 do 19.30 na furcie klasztoru do końca września.

3. Osoby przygotowujące się do małżeństwa zapraszamy na katechezy przedmałżeńskie i przedślubne, które rozpoczną się na początku października. Szczegółowe informacje oraz zapisy na stronie internetowej klasztoru.

4. Stowarzyszenie Spotkań Małżeńskich zaprasza małżeństwa niesakramentalne na rekolekcje. Szczegółowe informacje na plakatach oraz stronie internetowej klasztoru.

5. Informujemy, że diecezjalne spotkanie Róż Żywego Różańca w tym roku odbędzie się w sobotę 29 września w Kalwarii Pacławskiej.

6. W tym tygodniu w liturgii przypada: we wtorek święto św. Stanisława Kostki, Patrona Polski, w piątek święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

7. Policja po raz kolejny przestrzega przed oszustami telefonującymi do osób samotnych i starszych próbując wyłudzić pieniądze podszywając się za przyjaciela naszego krewnego w potrzebie czy funkcjonariuszy Policji. Pod żadnym pozorem nie można przekazywać pieniędzy, ani udzielać szczegółowych informacji dotyczących naszych danych personalnych przez telefon. O wszystkich przypadkach należy bezwzględnie poinformować policję.