1. W poniedziałek 3 września zapraszamy uczniów, rodziców i nauczycieli ze Szkoły Podstawowej Nr 4 na Mszę św. rozpoczynającą nowy rok szkolny, która zostanie odprawiona o godz. 10.00.

2. W poniedziałek o godz. o 18.00 Msza św. „roczna” za zmarłych powierzonych naszej modlitwie na kartkach wypominkowych. O godz. 17.30 różaniec za zmarłych.

3. W czwartek 6 września po wieczornej Mszy św. spotkanie Rady Duszpasterskiej w sali parafialnej na pierwszym piętrze.

4. W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W pierwszy czwartek miesiąca od godz. 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Arcybractwo Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa.

5. W pierwszy piątek miesiąca spowiadać będziemy rano w godz. 6.30 – 8.30 oraz popołudniu w godz. 16.30 – 18.30. O godz. 17.00 Msza św. pierwszopiątkowa, a po wieczornej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00.

6. W sobotę 8 września przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. W naszej Bazylice dzień Odpustu. Zapraszamy na Msze św. o godz. 6.30, 8.00, 9.30 i 18.00.

7. W kancelarii parafialnej trwają zapisy dzieci z naszej parafii, które w tym roku szkolnym będą się przygotowywać i przystąpią do I Komunii św.

8. Od 3 września rozpoczynamy zapisy do przygotowania do sakramentu bierzmowania dla uczniów klas szóstych z naszej parafii. Zapisy będą prowadzone od poniedziałku do piątku w godzinach od 19.00 do 19.30 na furcie klasztoru do końca września.