1. Wielkanocne baranki i paschaliki „Caritas” są do nabycia w zakrystii.

2. We wtorek 13 marca zapraszamy na pokutny różaniec fatimski o godz. 17.00. Od godz. 16.30 możliwość spowiedzi.

3. W piątek po nabożeństwie Drogi Krzyżowej zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00.

4. W sobotę 17 marca zapraszamy uczniów z klas siódmych przygotowujących się do bierzmowania w naszej parafii na kolejne spotkanie prowadzone w formie warsztatów, które rozpocznie się o godz. 9.00 w białej kaplicy.

5. Zapraszamy na pierwszą edycję dziewięciu spotkań Akademii Małżeńskiej, która rozpocznie się 17 marca o godz. 16.00 w atrium naszego klasztoru. Spotkania w formie wykładów i warsztatów przeznaczone są dla wszystkich małżonków pragnących umocnić swoją więź. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej klasztoru i na plakatach.

6. Wszystkich, którzy rozliczają się z Urzędem Skarbowym zachęcamy do przekazania 1 % swego podatku na rzecz Fundacji „Hereditas Pro Futuro”, która wspiera prace remontowe przy naszej Bazylice. Nazwa fundacji oraz numer KRS potrzebny do wypełnienia PITu dostępne są na stronie internetowej klasztoru, na tablicy ogłoszeń oraz na ulotkach zamieszczonych z tyłu kościoła.

7. Zapraszamy na spotkanie promocyjne przewodnika po naszym Sanktuarium autorstwa pana Jacka Hołuba. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 12 marca o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Ks. Makary 1.

8. Przez najbliższe dwa tygodnie będziemy gościć w naszej parafii diakona br. Marcina Ruteckiego OP , który będzie odbywał praktykę duszpasterską przygotowując się do przyjęcia świeceń kapłańskich.