1. W środę 13 września przypada uroczystość rocznicy konsekracji naszej świątyni. Zapraszamy na Różaniec Fatimski z procesją światła o godz. 17.00. Wcześniej możliwość spowiedzi od godz. 16.30.

2. W czwartek 14 września święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msze św. w naszej Bazylice o godz. 6.30, 7.00, 8.00 i 18.00.

3. W piątek 15 września przypada uroczystość Matki Bożej Bolesnej. Dzień Odpustu w naszej parafii i sanktuarium. Zapraszamy na Msze św. o godz. 6.30, 8.00, 9.30 i 18.00. Na Mszy św. o godz. 9.30 będzie udzielany sakrament namaszczenia chorych, dlatego szczególne zaproszenie kierujemy do chorych. Kazania odpustowe wygłosi o. Mirosław Sander OP, przeor klasztoru w Warszawie. W tym dniu z racji odpustu w naszej parafii nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Zapraszamy na uroczystą sumę odpustową której będzie przewodniczył Biskup Stanisław Jamrozek w niedzielę 17 września o godz. 11.00.

4. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia po Mszy św. o godz. 14.00.

5. Spotkanie rodziców, których dzieci będą przygotowywać się w naszej parafii do Pierwszej Komunii św. odbędzie się we poniedziałek, 18 września o godz. 19.00 w kościele.

6. W związku z powołaniem Rady Duszpasterskiej prosimy, aby wszystkie grupy duszpasterskie i modlitewne zgłosiły o. Przeorowi jednego swojego przedstawiciela do 24 września.