1. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie „Pikniku Parafialnego”. Szczególne podziękowania składamy naszym sponsorom: Zakładom Mięsnym Sokołów, Stowarzyszeniu Miłośników Koni Arabian oraz Firmie Bartfun.

2. Z racji prowadzonych prac remontowych chodnika w tym roku w Oktawie Bożego Ciała nie ma możliwości prowadzenia procesji eucharystycznych wokół kościoła.

3. W piątek 23 czerwca przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. w naszej Bazylice o godz. 6.30, 7.00, 8.00 i 18.00. Ponadto z racji zakończenia roku szkolnego o godz. 9.00 dla młodzieży z Zespołu Szkół im. Książąt Czartoryskich oraz o godz. 10.30 dla uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 4. W tym dniu z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4. W sobotę 24 czerwca przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

5. Trwają zapisy do sakramentu bierzmowania dla młodzieży z naszej parafii rozpoczynającej po wakacjach naukę w VI i VII klasie szkoły podstawowej. Zapisy prowadzone są na furcie klasztoru lub u o. Krzysztofa do 25 czerwca.

6. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 będziemy dziękować o. Mateuszowi za posługę w naszej parafii i prosić o Boże błogosławieństwo w dalszej posłudze duszpasterskiej.

7. Również w przyszła niedzielę młodzież z duszpasterstwa „Baszta” będzie sprzedawać własnoręcznie przygotowane ciasta. Dochód będzie przeznaczony na dofinansowanie wyjazdu wakacyjnego.