1. Dzisiaj w kościele rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Polecajmy Bogu wszystkich powołanych, aby odważnie odpowiadali na Jego wezwanie.

2. Przez cały miesiąc maj zapraszamy na nabożeństwa majowe o godz. 17.30.

3. W poniedziałek 8 maja przypada Uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, Patrona Polski. Dzień imienin biskupa Stanisława Jamrozka. Osobę i posługę solenizanta polecamy również Waszej modlitwie.

4. W poniedziałek zapraszamy na spotkanie Grupy Sykomora o godz. 19.00 do biblioteki parafialnej.

5. Próba przed przyjęciem sakramentu bierzmowania dla uczniów klas 3 gimnazjum przygotowujących się do bierzmowania w naszej parafii oraz świadków odbędzie się w czwartek, 11 maja, o 18.45 w bazylice.

6. W sobotę będzie możliwość skorzystania z porad prawnika w godz. 11.00 – 13.00 w bibliotece parafialnej.

7. W sobotę 13 maja przypada 100 Rocznica Objawień Matki Bożej w Fatimie. Zapraszamy na jubileuszowy różaniec fatimski o godz. 17.00. Wcześniej od godz. 16.30 okazja do spowiedzi.

8. W niedzielę 14 maja podczas Mszy św. o godz. 11.00 i 12.30 odbędzie się w naszej parafii uroczystość Pierwszej Komunii św.

9. Młodzież z duszpasterstwa Baszta sprzedaje najnowszy numer dominikańskiego miesięcznika „W drodze” oraz książkę Hanny Sołtysik „Oto wielka tajemnica”. Książka jest przeznaczona dla dzieci i przybliża, czym jest Komunia święta.