1. W następną niedzielę Koronka do Bożego Miłosierdzia po Mszy św. o godz.14.00.

2. Zapraszamy do udziału w kiermaszu ciast, który odbędzie się przy naszym klasztorze w przyszłą niedzielę 19 czerwca po mszach od 9:30, 11:00, 12:30 i 14:00. Młodzież z duszpasterstwa Baszta będzie prowadzić sprzedaż ciast, z której dochód zostanie przeznaczony na wyjazd na Światowe Dni Młodzieży. Zapraszamy do zakupu ciast oraz wsparcia naszej młodzieży przez przyniesienie upieczonego przez siebie ciasta do klasztoru w sobotę po południu.

3. W poniedziałek 13 czerwca zapraszamy na fatimski różaniec pokutny o godz. 17.00.

4. W piątek 17 czerwca po Mszy św. o godz. 18.00 adoracja NS do godz. 22.

5. Serdecznie dziękujemy za ofiarę na renowacje chodników i bramy. Zebraliśmy 20 724,60 złotych, 50 $ i 5 funtów. Bóg zapłać!

6. W poniedziałek 13 czerwca o godz. 10.00 Msza w intencji naszego miasta przez wstawiennictwo błogosławionego Michała Czartoryskiego, a o godz. 19.00 w sali parafialnej odbędzie się spotkanie koła parafialnego Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.

7. Zapraszamy na spotkanie przedpielgrzymkowe do Opactwa Jarosławskiego w niedzielę 26 czerwca i 3 lipca po Mszy świętej sprawowanej o godzinie 17.00 na spotkanie organizacyjne. Osoby, które nie mogą uczestniczyć w spotkaniu mogą kontaktować się dzwoniąc pod numer telefonu w celu uzyskania informacji – 502 586 965.

8. Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ organizuje dwudniową pielgrzymkę do Częstochowy w dniach 18-19 czerwca; szczegóły na plakatach; są jeszcze wolne miejsca.

9. Dzieci ze świetlicy działającej przy naszej parafii dzisiaj sprzedają książki. Prosimy wesprzeć tę akcję, dzięki której będą mogły sfinansować swoje wakacje.

10. Zachęcamy do nabycia najnowszego numeru dominikańskiego miesięcznika „W drodze”