1.    Dzisiaj rozpoczynamy nasze adwentowe rekolekcje, głosi je dominikanin o. Andrzej Konopka. Zapraszamy w każdy dzień do środy włącznie o godz. 6.00 8.00 i 18.00.

2.    W zakrystii można nabywać opłatki wigilijne.

3.    W tym roku proponujemy nasz dominikański kalendarz, który można nabyć w zakrystii oraz przy stoisku z książkami i świecami Caritas.

4. W poniedziałek 15.12 odbędzie się o godz 19.00 następne spotkanie w ramach Dominikańskiej Szkoły Wiary. O. prof. dr. hab. Jarosław Kupczak OP odpowie nam na pytanie: „Co Św. Jan Paweł sądził o miłosierdziu”

5.    Kościół Domowy zaprasza w piątek 19.12 na godz. 17.15 do bazyliki na wspólną modlitwę różańcową w intencji troski o nienarodzone dzieci i ich rodziców.

6.    W przyszła niedzielę zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego na godzinę 15.00.

7.    W ubiegłą niedzielę podczas kwesty na rzecz pomocy biednym osobom z naszej parafii zebraliśmy kwotę  6588,96. Bóg zapłać. Rozdawanie paczek Świątecznych dla potrzebujących w naszej parafii w sobotę 20.12 w BOS koło świetlicy od godz. 12.00 do 12.30

8.    24 grudnia o godz. 12.00  Stowarzyszenie Rodzin Katolickich organizuje wigilię dla samotnych osób, jeśli by ktoś znał tak osobę prosimy o zgłoszenie.

9.    O. Paweł Trzopek, i o. Łukasz Popko, nasi dominikańscy bibliści, zapraszają do udziału w pielgrzymce do Ziemi Świętej śladami Ewangelii św. Łukasza.  Termin wyjazdu to 25 kwietnia – 2 maja 2015. Szczegóły na afiszu w gablotce. (i w zakrystii).

10.    Zachęcamy do wcześniejszej spowiedzi przedświątecznej.